Захід, присвячений Євгену Бушніну до Дня збройних сил України

   6 грудня , українці відзначають День Збройних сил України.

Саме цього дня 26 років тому  парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», яким встановлювалося це свято.

Цього дня, Чернігівський ліцей №32, долучається до привітань на адресу українських військовослужбовців усіх рангів, ветеранів, новообранців  та їх родин та пам’ятаємо і шануємо пам’ять загиблих українських військових. 

4 грудня до Дня Збройних Сил України в Чернігівському ліцеї № 32 відбувся патріотичний захід, присвячений випускнику ліцею Євгену Бушніну, який загинув захищаючи кордони Батьківщини на Сході України. До цього заходу силами ліцею був знятий фільм “В кожній струні його душа”, де Женя показаний не тільки як Воїн, але і ким був у мирному житті, а був він істориком, ходив на розкопки стародавностей, а ще грав на гітарі в рок-групі, був справжнім патріотом своєї країни і не маючи навіть військового квитка, добровольцем, пішов захищати свій народ від російських окупантів.

   Батьки та дружини ГО “ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ” дякують за запрошення, за гарно підготовлений захід та за виховання учнів ліцею на високому національно-патріотичному рівні.

 

   Фільм присвячений пам’яті Євгена Бушніна, добровольця, розвідника, 8-го окремого полка спеціального призначення, який 10 лютого 2015-го загинув під час обстрілу російськими бойовиками з боку Горлівки із РСЗВ «Смерч» аеродрому Краматорська.