Нашій школі – 30!

Нашій школі – 30!

   Скільки років пройшло!

   Довгих добрих років!

   Ми пригадуємо сьогодні багатьох вчителів, які віддають своє серце дітям.

  Говоримо про людей, які очолювали керівництво школою. Про працівників, які допомагали і допомагають працювати школі.

  Рік 1989 – це був рік народження нової школи. Будівництво школи проводилось під керівництвом начальника управління житлобуд №1 Макаренка Олександра Івановича. Спочатку був будівельний майданчик на території якого знаходився маленький вагончик, в якому приймали вчителів на роботу, а учнів на навчання. 31 серпня 1989 року Державною комісією була прийнята школа 32.1 вересня розпочалися заняття. Педагогічний колектив налічував 109 учителів та вихователів, 58 класів. Налічувалося 1793 учні. Учителів комсомольців – 28 членів. Голова профспілки – Овсійко Л.С. А очолила всю цю махіну творча особистість, перспективна жінка – Тимошко Г.М.

   Але життя не стоїть на місці. Воно швидко іде вперед. Роки нової епохи школи її керівництво очолив  Морозов Б.Г. Поїздки з учнями та вчителями на виноградники, робота археологічного загону, учительський ВІА, який сам і очолював, творчі вечори, семінари, є про що згадати.

  2000 рік – нове сторіччя, нова епоха. Школу очолює  Овдієнко О.П. Перше, що вразило всіх в школі, те що він виглядав підтягнутим, симпатичним, доброзичливим. Підтримував ініціативи учителів, захищаючи їх інтереси. А ініціатив було багато, особливо молодіжних. В той час молодіжний рух в школі очолював педагог-організатор Семенець В.Г. , а активним учасником цього руху був Бондар Олександр, наш випускник 2004 року, а зараз головний спеціаліст управління культури та туризму Чернігівської міської ради, кандидат історичних наук.

   Рік 2003. Новопризначеним директором  стає Тарасюк Л.В. Школа набуває нового сучасного формату. Ініціативи, новації,  творчі взлети, присвоєння школі звання Ліцей. Багато нового, цікавого, різноманітного.

  «Мрій, люби те, що робиш, і крок за кроком йди вперед!» – кредо педагогічного колективу Чернігівського ліцею №32, який очолює директор, кандидат педагогічних наук, учитель-методист Людмила Василівна Тарасюк.

   Освітній процес у ліцеї, де навчаються понад 1000 учнів, забезпечують 93 педагоги. У ліцеї створені необхідні умови для безперервного розвитку творчої особистості педагогів, формування єдиного колективу педагогів-дослідників, поширення освітньої інноваційної діяльності та передового педагогічного досвіду.

  У Чернігівському ліцеї №32 за ініціативи Білогури Василя Олексійовича та адміністрації ліцею був створений сучасний кабінет фізики, який має цифрову природничу STEAM-лабораторію. Таке обладнання дозволить вчителю не лише проводити сучасний демонстраційний експеримент, а й залучити обдарованих учнів ліцею до проведення комплексних досліджень з фізики, хімії, біології, медицини, астрономії.

        Такий наш ліцей зараз!

Свято проходило за сприяння

депутата Верховної ради Зуба В.О. 

секретаря  Чернігівської міської ради Хальчинкової Н.М.

депутата Чернігівської міської ради Вакуленко С.В.

This slideshow requires JavaScript.