Науково-практичний семінар

У ліцеї 30 березня 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний супровід соціалізації обдарованих старшокласників в Інтернет-середовищі». Семінар був організований спільно з Національною Академією педагогічних наук України та з Інститутом обдарованої дитини НАПН України. Серед учасників семінару – науковці, адміністрація ліцею, педагоги, практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів міста.

На семінарі про проблеми використання учнями Інтернет-середовища розповів Камишин Володимир Вікторович, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, член-кореспондент НАПН України, провідний співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України. Про вплив соціальних мереж на соціалізацію обдарованих учнів виступила із доповіддю Андросович Ксенія Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України. Адміністрація ліцею поділилася досвідом щодо забезпечення якості освіти засобами особистісного розвитку учнів та педагогів (директор ліцею Тарасюк Л.В.) та ознайомили присутніх із сучасними формами роботи із талановитою молоддю за кордоном, за підсумками стажування у ЦЕРН Швейцарії (заступник директора ліцею Н.А. Іваницька).

Вчителями ліцею були представлені майстер-класи, де було продемонстровано:

– «Авторські цифрові тематичні посібники», «Використання Mozaik eucation та 3-D вимірних моделей на уроках географії» (Гречухіна Олена Миколаївна, вчитель географії);

–  «Можливості SMART-дошки для вивчення біології» (Курникова Галина Ігорівна, вчитель біології);

– «Викладання іноземної мови з застосуванням можливостей Інтернету» (Сусло Катерина Михайлівна, вчитель німецької мови);

– «Клас змішаного навчання. Сучасна педагогічна технологія для натхненного навчання» (Коротка Юлія Вадимівна, вчитель англійської мови);

– «Інноваційні освітні інструменти для сучасного вчителя» (Левенець Вікторія Василівна, вчитель інформатики).

За підсумками семінару учасники одержали відповідні сертифікати Інституту обдарованої дитини НАПН України.