Історія ліцею

В одному із наймальовничіших місць України, неподалік річки Десна, розташоване місто Чернігів. Наше місто – це символ надії та відродження. Надія на краще життя і відродження після трагедії 1986 року на ЧАЕС.

Наше місто – красиве, затишне, квітуче. Згадуючи історію міста, ми відчуваємо глибоку вдячність тим архітекторам, проектувальникам, будівельникам, які створили Чернігів таким неповторним та прекрасним.   Школа була побудована і прийнята Державною комісією 31 серпня 1989 року. Першого вересня розпочались заняття. Педагогічний колектив налічував 170 вчителів та вихователів. Очолила педколектив директор Тимошко Г.М.

20 січня 1990 року у зв’язку з переводом Тимошко Г.М. на посаду заступника начальника обласного управління освіти, директором школи було призначено Морозова Б.Г.

У 1990-1991 навчальному році в школі працюють 117 вчителів, двоє з них мають звання «Старший учитель» (учитель рос. мови та літератури Полторакіна С.П., учитель історії Коваленко М.М.), два нагороджені значком «Відмінник народної освіти» (заст.. директора з навчально-виховної роботи Рева В.М., Євтушенко І.П., учитель початкових класів).

За складом більшість учителів школи мають стаж педагогічної роботи 5-15 років, 34 учителі – молоді фахівці зі стажем роботи до 5-ти років.

Партійна організація налічує 14 членів КПРС, секретар партбюро – Серебряний Є.Є.

Учителів-комсомольців – 28, секретар комсомольської організації Бондар І.В.

Голова профспілкового комітету – Овсійко Л.С.

Сьогодні неможливо перерахувати завучів, вчителів, технічних працівників, які віддали школі не один десяток років. І от, сподіваємося, що і ви їх пам’ятаєте і будете пам’ятати завжди.