Учнівське самоврядування

РАДУС

Вітаємо учнів, батьків, випускників, і, навіть, вчителів  на сторінці РАДУСА: вільного учнівського самоврядування нашого ліцею !

Учнівське самоврядування в нашому ліцеї має давню історію. Раніше, як і в інших школах, ми мали традиційну систему самоврядування: вибори, посади, комітети, відділи, міністерства, як тільки це все не називалось! На нашу думку, ця система вже віджила своє, оскільки чим далі, тим більше це ставало простою формальністю, а реальні справи не робились. Час не стоїть на місці, тому у 2006 році ми винайшли свою систему – самоврядування яку постійно розвиваємо і вдосконалюємо.

Отож, в чому особливості Радуса : вільне учнівське самоврядування»:

місія: дати можливість учням відчувати себе одночасно вільними й, водночас, відповідальними за долю власної школи, класу і, врешті-решт, свою власну долю;

основне завдання: створити місце, час і простір для зустрічі усіх учнів переважно 7-10 класів, які хочуть, можуть і мають потребу реалізувати свій громадський потенціал , навчитись робити власний вибір та відстоювати свої права;

Принципами Радусу є:

принцип добровільності: ми раді усім, хто хоче бути в нашій команді;

принцип конструктивної активності: «критикуєш – пропонуй, пропонуєш – роби!»;

принцип наступності: досвідчені учні 10-11 класів передають свій досвід і навички новачкам ;

проектно-командний принцип:  активність Радусу базується або навколо проектів, які вирішують певні задачі, або навколо ідей учнів, які є командами друзів-однодумців.

Закликаємо учнів активніше долучатись до діяльності Радуса, а батьків, випускників, учителів допомагати морально та матеріально нашій роботі! Лише разом ми можемо зробити наш ліцей найкращим!

Положення-про-вибори-президента ліцею

Статут Радусу

Учнівське самоврядування – погляд з середини