Учнівське самоврядування

СТАТУТ_учнівського_самоврядування

Положення-про-вибори-президента

СТАТУТ_учнівського_самоврядування

Склад учнівського самоврядування ліцею (2020-2021 н.р.)

Положення-про-вибори-президента ліцею

Учнівське самоврядування – погляд з середини

Молодь ліцею діє!!!

27.01.2021 відбулася онлайн-конференція  “Як ми розуміємо, що таке Верховна Рада України “

Марія Малецька 8 клас, Катерина Ткаченко 11 клас, Ельза Сафарова 10 клас, Вероніка Івахно 10 клас, Софія Євграшкіна 8 клас, Влад Малець 11 клас, Катерина Степко 8 клас, Вікторія Козенко 10 клас, Валерія Гора 8 клас

Онлайн-конференція  “Як ми розуміємо, що таке Верховна Рада України “

Спільно з Ігнатенко Дар’я Освітній Центр Верховної Ради України

27.01.2021 року до нашого ліцею завітав Освітній Центр Верховної Ради України.

Для активу учнівського самоврядування ліцею був проведений онлайн-урок відеокоеференція на тему: ” Як ми розуміємо, що таке Верховна Рада України?”

Наші учні мали змогу дізнатися більше про діяльність Верховної Ради України, розібралися в особливостях організації та функціонування органів державної влади та перевірити свої знання з даної теми за допомогою сервісу Kahoot.

За рейтингом відповідей була визначена трійка кращих, а саме:

Тскаченко Катерина

Івахно Вероніка

Сафарова Ельза.

Найактивнішим виявився Малець Влад. Саме він відповів на більшу кількість питань.

За організацію та проведення пізнавальної відеоконференції ми вдячні Ігнатенко Дар’ї, співробітниці Освітнього Центру Верховної Ради України.