Творчі групи

У 2020–2021 навчальному році функціонують  такі творчі групи:

Творчі групи

Творчі групи вчителів – це групи педагогів, різних за фахом, які займаються вивченням, освоєнням, упровадженням якоїсь однієї загальної проблеми колег-однодумців.

Мета створення: об’єднання педагогів-дослідників.

Зміст :

• вивчення відповідної проблеми, висунення гіпотези;

• апробування ідеї у практичній діяльності.

У 2020-2021 навчальному році педагоги-дослідники працюють над впровадженням результатів вивчення. Цей етап завершальний.

• – «Діагностика ефективності профільного навчання учнів» (керівник групи – Вечеря Т.М.), робота якої спрямована на підвищення якості знань старшокласників, на запровадження сучасних уроків інтегрованого навчання. Протягом навчального року робота вчителів, які входять до складу групи, буде спрямована на моніторинг навчальних досягнень учнів, які працюють у профільних класах.

• – «Дистанційне навчання» (керівник групи – Кавунник Н.В.) – вчителі даної групи організовують роботу на основі авторських сайтів, блогів та сайту ліцею.

• – «Використання принципів ейдетики в початковій школі» (керівник групи – Філіпова О.Л.), робота групи спрямована на покращення запам’ятовування на основі ейдетики та мнемотехніки.

• – «Формування компетентностей сучасного вчителя» (керівник групи – Малець І.В.) – вчителі даної групи продовжать роботу із врахуванням вимог Концепції «Нова школа. Простір освітніх можливостей».

Кожна творча група ліцею буде працювати над власною науково-методичною проблемою, яка узгоджена із науково-методичною проблемою ліцею «Створення позитивного іміджу ліцею засобами надання якісних освітніх послуг».