Заходи, порведені соціальним педагогом

Тренінг «Умій дружити»

Для учнів 3-В, 4-В та 2-Д класу проведено заняття з елементами тренінгу «Умій дружити», метою якого є розширити знання дітей про своїх однолітків, закріплення навичок спілкування, виявити лідерські здібності, індивідуальні особливості кожної дитини, підвищити самооцінку замкнутих дітей, згуртувати класний колектив.
Учні мали змогу виконати такі вправи, як: «Стіна дружби», «Нитки дружби», «Кольорові думки»; «Добрий хлопчик», «Мої добрі справи».
Всі отримали чудовий настрій від проведеного заходу.

Проведення Всеукраїнської акції STOP_SEXтинг

5 та 6 лютого 2019 року в ліцеї №32 для учнів 7-11 класів, були проведені заходи із нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 та Всеукраїнської акції STOP_SEXтинг.

Мета заходів – приєднати молодь до використання найкращого  та небезпечного потенціалу Інтернету для об’єднання людей.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

З метою консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні, Європейським Парламентом прийнято рішення визначити 18 ЖОВТНЯ як Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

З метою профілактики торгівлі людьми, вивчення обізнаності учнів з теми «Торгівля людьми – це не міф, це реальність!», відповідно до реалізації «Плану заходів щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», листа МОН від 17.07.2018 №1/9-453 «Про проведення інформаційних кампаній щодо протидії торгівлі людьми»,  у ліцеї №32 проведені такі заходи:

• Розповсюдження буклетів, брошур з теми «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно»; «Торгівля людьми – це не міф, це реальність!»;

• Проведення тренінгового заняття «Запобігання торгівлі людьми».

• Показ фільму «Експлуатація дітей без логотипів».

• Показ презентації «Торгівля людьми. Як це попередити»

У заході взяли участь учні ліцею 9-11 класів.

Заходи проведені соціальним педагогм ліцею Скибою А.О.

У навчальному закладі впроваджується проект «Кіноклуби» в рамках «Чілдрен Кінофест». Цей проект  дає можливість ознайомитися з кіно освітніми ініціативами в Україні та міжнародними фестивалями кіно для дітей, дізнатися нову цікаву інформацію пов’язану з кіно.

Впровадження проекту відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Державного агентства України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка», посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

До кожного фільму розроблені дидактичні матеріали, як допоміжний інструментарій в організації обговорення з учнями за змістом фільмів, для пояснення учням основних ідей фільму.

У фільмах розкривається соціальна тематика, важлива для успішної соціалізації дитини: набуття нею ефективних навичок взаємодії; робота в команді;  сексуальна освіта; розуміння та усвідомлення сутності багатьох понять таких як чесність, емпатія, обман як механізм захисту, значення совісті у підлітковому віці, дружба у підлітковому віці та інші; піднімається значення стосунків батьків та дітей, любові до батьків, взаємин між братиками і сестричками і їх вплив на подальшу долю дитини; переживання горя від утрати близької людини, уміння справлятися з емоціями, життєве призначення та можливість вибору.

Водночас такі зустрічі об’єднують однокласників, дають можливість зробити навчальний процес більш цікавим а також провести захопливі заняття.

В межах Проекту відбувається показ фільмів з каталогу на сайті http://childrenkinofest.com . Фільми – учасники конкурсної програми, що змагалися за звання найкращого фільму «Чілдрен Кінофесту – 2017».

Учні ліцею з 2 по 9 клас переглянули наступні стрічки: «Люблю тебе, мамо», «Хлопчик у золотих штанях», «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу», «Пісня моря».