Соціальний педагог

допомогти формувати в учнів

різнобічні духовні потреби та

інтереси,  створювати умови

для  їхньої самореалізації у різних

видах  творчої діяльності.

Проблема, над якою працює соціальний педагог:

«Формування духовної, творчої, соціально-активної, всебічно розвиненої особистості з комплексом життєвих позицій і цінностей».

ПЛАН ЗАХОДІВ по профілактиці булінгу (перегляд)

Комплекс заходів по попередженню булінгу в освітньому середовищі

Мета:  попередження протиправної поведінки учнів школи. Ознайомити учнів з поняттям булінгу, його видами та проявами.

Розвивати: навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування.

Формувати:  негативне ставлення до булінгу (неприпустимість проявів булінгу в дитячому середовищі)

Нормативна база:

Порядок реагування та доведення випадків булінгу в освітньому закладі

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в освітньому закладі

Склад комісії з розгляду випадків булінгу

Куди та до кого можна звернутися, якщо опинилися або стали свідками ситуації булінгу

Номери телефонів

Стоп булінг. Поради батькам (перегляд)

Національна дитяча гаряча лінія:

0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних);

116111 (безкоштовно з мобільних);

Безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства – 15-47;

Безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116-123.

*ОРГАНИ ТА СЛУЖБИ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ДІТЯМ ЩОДО ЗАХИСТУ IX ПРАВ у м. Чернігові

Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Управління молоді та спорту Чернігівської міської ради м.Чернігова, вул. Хлібопекарська, 24 а, тел. 678-607, 678-604, тел./факс 678-608.  Телефон «довіри» 4-21-01.

Служба у справах дітей Новозаводської районної у м. Чернігові ради Адреса: 14017, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19. Електронна адреса  ssnnzr@nzrada.gov.ua

Служба у справах дітей Деснянської районної у м. Чернігові ради Адреса:14013, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141. Телефони: 97-14-42, 77-49-22, 67-43-25. Електронна пошта: ssdslugba@ukr.net

Протидія торговлі людьми

Переглянути заходи, проведені соціальним педагогом