Естетичне виховання

Естетичне виховання – складова частина змісту виховання, яка безпосередньо спрямована на формування і прищеплення естетичних почуттів, смаків, суджень, художніх здібностей, на розвиток здатності сприймати й перетворювати дійсність за законами краси у всіх сферах діяльності.

Засоби реалізації:

• Ярмарки, виставки.

• В ліцеї функціонує один кабінет музичного мистецтва. Учні мають змогу відвідувати філіал музичної школи. Свої творчі здібності учні демонструють на заходах різного напрямку. Виховуємо у підростаючого покоління естетичні погляди, які ґрунтуються на народній естетиці та на кращих надбаннях української та світової культури. Працюємо над виробленням вмінь та прагненням власноруч примножувати прекрасне у повсякденному житті.

Проведені заходи:

• Відвідування вистави “Потьмарення”