Олімпіади та конкурси

Переможці  Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін

2018-2019 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

 

Клас Прізвище, ім’я учня Дип-

лом

П.І.Б.  вчителя
Укр. мова і літ. 7-А Вінниченко Анастасія ІІІ Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 8-Б Гуриненко Анна ІІ Мостова Н.М.
Укр. мова і літ. 9-В Єрмак Карина ІІІ Мостова Н.М.
Укр. мова і літ. 11-Б Зайченко Дарина І Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 11-Б Ковальчук Юлія ІІ Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 11-Б Денькін Дмитро ІІ Гузій В.В.
Математика 6-В Шатіло Нікіта ІІ Вечеря Т.М.
Математика 8-В Акулов Микола І Бескровна Т.С.
Історія 9-А Молчанова Софія ІІ Заєць Е.О.
Біологія 8-В Акулов Микола ІІ Курникова Г.І.
Біологія 11-А Осмакова Валерія ІІ Полулях В.Г.
Англ. мова 10-А Альбеар-Родрігес Олександра ІІ Циганенко Н.І.
Німецька мова 8-В Люлька Сабіна ІІІ Сусло К.М.
Німецька мова 9-Б Бондар Поліна ІІІ Кавунник Н.В.
Німецька мова 10-А Валовенко Богдан ІІІ Кавунник Н.В
Франц. мова 8-А Кислиця Аліна ІІІ Івченко-Жабинська В.С.
Інформатика 9-А Потапенко Вадим ІІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 9-А Штура Андрій ІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 8-В Акулов Микола   ІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 9-А Клочко Костянтин ІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 11-А Бурячок Андрій ІІ Семенець Н.В.
ІКТ 8-В Гольник Тарас ІІ Семенець Н.В.
ІКТ 10-Б Хоменко Ангеліна ІІ Семенець Н.В.
ІКТ 11-А Антонова Марія І Семенець Н.В.
ІКТ 11-А Бурячок Андрій  ІІІ Семенець Н.В.
Географія 8-Б Упирова Аліна ІІІ Гречухіна О.М.
Географія 9-А Пінчук Марія І Гречухіна О.М.
Географія 9-Г Мельник Кирило ІІ Гречухіна О.М.
Географія 10-Б Стародубець Ярослав І Гречухіна О.М.
Географія 10-Б Хоменко Ангеліна ІІ Гречухіна О.М.
Географія 11-Б Велігорський Богдан ІІ Жигун Н.Р.
Економіка 10-Б Стародубець Ярослав ІІІ Жигун Н.Р.
Економіка 11-А Ємець Єлизавета  І Жигун Н.Р.
Труд. навчання 11-А Антонова Марія                   ІІІ Окунєва Н.Б.
Трудове навч. 11-А Плєсун Дмитро                 І Біжовець Ю.М.
Трудове навч. 9-Г Маринченко Артем                ІІ Біжовець Ю.М.
Фізика 7-Б Савчин Юлія ІІ Матвійчук С.Г.
Фізика 8-В Акулов Микола ІІ Матвійчук С.Г.
Фізика 9-А Клочко Костянтин  ІІ Матвійчук С.Г.
Фізика 11-А Бурячок Андрій ІІІ Іваницька Н.А.
Астрономія 11-А Бурячок Андрій І Матвійчук С.Г.
Астрономія 10-Б Хоменко Ангеліна  ІІІ Матвійчук С.Г.
Хімія 7-А Крапівний Станіслав ІІІ Антоненко А.В.
Хімія 11-А Середа Дмитро ІІІ Антоненко А.В.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,

що попали у десятку кращих

2018-2019 н.р.

 

Предмет Клас Прізвище, ім’я учня Місце П.І.Б.  вчителя
Укр. мова і літ. 10-А Альбеар Родрігес Олександра 7 Гузій В.В.
Математика 7-Б Савчин Юлія   10 Лещенко А.М.
Математика 11-А Бурячок Андрій         7 Вечеря Т.М.
Історія 10-А Воловенко Богдан         7 Заєць Е.О.
Історія 11-Б Потапенко Родіон 7 Летошко О.І.
Біологія 9-Г Бережник Олеся     7 Полулях В.Г.
Біологія 10-Б Луговий Олександр 9 Курникова Г.І.
Франц. мова 8-А за 9 Упирова Аліна   7 Івченко-Жабинська В.С.
Інформатика 10-Б Ващенок Дмитро   8 Семенець Н.В.
Рос. мова та літ 11-А Ємець Єлизавета  10 Левченко В.І.
Рос. мова та літ 10-Б Стеченко Анастасія 7 Левченко В.І.
Правознавство 10-В Лебедко Юлія 8 Повх С.В.
Правознавство 11-А Євстратенко Анна 8 Повх С.В.
Екологія 10-Б Ващенок Дмитро 7 Курникова Г.І.
Екологія 11-А Ємець Єлизавета 9 Курникова Г.І.
Труд. навчання 9-Г Чіпак Аліна 9 Татур Л.О.
Хімія 8-Вза 9 Люлька Сабіна 8 Коваленко Л.І.
Фізика 9-А Штура Андрій 6 Матвійчук С.Г.
Фізика 10-Б Ващенок Дмитро 8 Матвійчук С.Г.
Фізика 11-А Красенко Артем 8 Іваницька Н.А.
Астрономія 11-А Яковлев Данило 6 Іваницька Н.А.

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2018-2019 н.р. (область)

 

Клас Прізвище, ім’я учня Дип-

лом

П.І.Б.  вчителя
Укр. мова і літ. 11-Б Зайченко Дарина І Гузій В.В.
Математика 8-В Акулов Микола ІІ Бескровна Т.С.
Історія 9-А Молчанова Софія ІІ Заєць Е.О.
Біологія 8-В Акулов Микола ІІ Курникова Г.І.
Біологія 11-А Осмакова Валерія ІІІ Полулях В.Г.
Англ. мова 10-А Альбеар-Родрігес Олександра ІІІ Циганенко Н.І.
Інформатика 9-А Клочко Костянтин ІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 11-А Бурячок Андрій ІІІ Семенець Н.В.
ІКТ 10-Б Хоменко Ангеліна ІІІ Семенець Н.В.
ІКТ 11-А Антонова Марія І Семенець Н.В.
Географія 10-Б Стародубець Ярослав ІІІ Гречухіна О.М.
Географія 10-Б Хоменко Ангеліна ІІІ Гречухіна О.М.
Економіка 11-А Ємець Єлизавета  ІІ Жигун Н.Р.
Трудове навч. 11-А Плєсун Дмитро                 ІІІ Біжовець Ю.М.
Фізика 8-В Акулов Микола І Матвійчук С.Г.
Фізика 9-А Клочко Костянтин  ІІІ Матвійчук С.Г.
Астрономія 11-А Бурячок Андрій ІІ Матвійчук С.Г.

 

Учасники ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2018-2019 н.р. (республіка)

 

Фізика 8-В Акулов Микола Матвійчук С.Г.
Укр. мова і літ. 11-Б Зайченко Дарина Гузій В.В.
ІКТ 11-А Антонова Марія Семенець Н.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка (міський етап) 2018-2019 н.р.

Клас Прізвище, ім’я учня Диплом, місце П.І.Б.  вчителя
7-А Тулюля Марія І Гузій В.В.
11-Б Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.
11-Б Ковальчук  Юлія ІІІ Гузій В.В.
6-А Козлова Вероніка 7 Гузій В.В.
10-А Альбеар-Родрігес Олександра 10 Гузій В.В.

 

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка (обласний етап)

Клас Прізвище, ім’я учня Диплом П.І.Б.  вчителя
7-А Тулюля Марія ІІІ Гузій В.В.
11-Б Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.

 

Конкурс ім.П.Яцика (міський етап)

Клас Прізвище, ім’я учня Диплом,місце П.І.Б.  вчителя
4-А Закревська Анастасія І Каплунова А.О.
6-Г Головач Дар’я ІІІ Глущенко Т.М.
9-В Єрмак Карина ІІ Мостова Н.М.
10-А Альбеар-Родрігес Олександра 9 Гузій В.В.
11-Б Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.
11-Б Ковальчук Юлія ІІІ Гузій В.В.

 Конкурс ім.П.Яцика (обласний етап)

Клас Прізвище, ім’я учня Диплом П.І.Б.  вчителя
9-В Єрмак Карина ІІІ Мостова Н.М.
11-Б Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.

 

Переможці  Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін

2017-2018 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

учнів Чернігівського ліцею №32

 

  Клас Прізвище, ім’я учня Дип-

лом

П.І.Б.  вчителя
Укр. мова і літ. 9-Б Хорішко Єлизавета І Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 10-Б Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 10-Б Теребило Юлія ІІ Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 11-Б Прищепа Дарина ІІІ Католик О.В.
Укр. мова і літ. 8-В Єрмак Карина ІІІ Мостова Н.М.
Математика 10-А Бурячок Андрій ІІІ Вечеря Т.М.
Історія 9-А Воловенко Богдан І Заєць Е.О.
Біологія 8-Г Бережник Олеся ІІ Полулях В.Г.
Біологія 10-А Осмакова Валерія ІІ Полулях В.Г.
Біологія 11-Б Будаговська Єлизавета ІІІ Антоненко В.С.
Інформатика 8-А Штура Андрій І Матвійчук С.Г.
Інформатика 7-В Акулов Микола ІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 8-А Клочко Костянтин ІІ Матвійчук С.Г.
Інформатика 10-А Бурячок Андрій ІІІ Семенець Н.В.
Франц. мова 8-Г Бережник Олеся ІІІ Івченко-Жабинська В.С.
Нім. мова 8-Б Бондар Поліна ІІІ Кавунник Н.В.
Рос. мова та літ 10-А Ємець Єлизавета ІІІ Філатова Л.С.
Правознавство 10-А Горбач Валентина ІІІ Повх С.В.
ІКТ 9-А Шепелев Аркадій ІІ Семенець Н.В.
ІКТ 9-Б Хоменко Ангеліна ІІ Семенець Н.В.
ІКТ 10-А Антонова Марія ІІІ Семенець Н.В.
ІКТ 10-А Бурячок Андрій ІІІ Семенець Н.В.
Географія 11-Б Горбач Валентина ІІ Гречухіна О.М.
Географія 8-Г Мельник Кирило ІІІ Гречухіна О.М.
Географія 9-Б Стародубець Ярослав ІІІ Гречухіна О.М.
Географія 11-А Крижанівський Денис ІІІ Гречухіна О.М.
Екологія 11-Б Будаговська Єлизавета ІІІ Антоненко В.С.
Трудове навч. 10-А Плєсун Дмитро ІІ Біжовець Ю.М.
Хімія 11-Б Будаговська Єлизавета ІІІ Антоненко А.В.
Економіка 9-Б Стародубець Ярослав ІІІ Жигун Н.Р.
БЖД 6-А Лащевська Наталія І Демченко А.М.
Фізика 8-А Штура Андрій І Матвійчук С.Г.
Фізика 7-В Акулов Микола ІІ Матвійчук С.Г.
Фізика 10-А Бурячок Андрій ІІ Матвійчук С.Г.
Фізика 11-А Крижанівський Денис ІІ Матвійчук С.Г.
Астрономія 10-А Бурячок Андрій ІІІ Матвійчук С.Г.

Учасники ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, що попали у десятку кращих

Предмет Клас Прізвище, ім’я учня Місце П.І.Б.  вчителя
Математика 8-А Штура Андрій 7 Малець І.В.
Математика 9-Б Маслова Вероніка 6 Троян Н.М.
Математика 6-Б Савчин Юлія 8 Лещенко А.М.
Історія 10-Б Потапенко Родіон 4 Летошко О.І.
Історія 8-А Молчанова Софія 7 Заєць Е.О.
Історія 11-Б Вишняк Анна 9 Летошко О.І.
Біологія 9-Б Луговий Олександр 7 Курникова Г.І.
Інформатика 11-А Жерибор Іван 7 Матвійчук С.Г.
Інформатика 10-А Антонова Марія 8 Семенець Н.В.
Франц. мова 7-А Упирова Аліна 7 Івченко-Жабинська В.С.
Німецька мова 10-Б Потапенко Родіон 8 Сусло К.М.
Рос. мова та літ. 11-Б Вишняк Анна 7 Філатова Л.С.
Екологія 10-А Шматко Марія 7 Полулях В.Г.
Правознавство 9-В Євстратенко Анна 9 Повх С.В.
Хімія 10-А Середа Дмитро 6 Антоненко А.В.
Англ. мова 8-Б Бондар Поліна 7 Сиза О.Г.
Економіка 10-Б Савосько Катерина 8 Жигун Н.Р.
Труд. навчання 9-В Стукало Данило 8 Біжовець Ю.М.
Труд. навчання 10-А Антонова Марія 9 Окунєва Н.Б.
Астрономія 11-А Крижанівський Денис 7 Матвійчук С.Г.
Астрономія 9-Б Хоменко Ангеліна 9 Матвійчук С.Г.
Астрономія 11-А Жерибор Іван 10 Матвійчук С.Г.

  

                                 Учні-переможці

    ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із               навчальних предметів    у  2017-2018 н.р.

  Клас Місце Диплом  
Штура Андрій Юрійович 8-А 2, фізика II Матвійчук С.Г.
Бурячок Андрій Андрійович 10-А 4, фізика II Матвійчук С.Г.
Крижанівський Денис Володимирович 11-А 4, фізика III Матвійчук С.Г.
Хорішко Єлизавета Миколаївна 9-Б 10, укр мова III Гузій В.В.
Зайченко Дарина Юріївна 10-Б 2, укр мова II Гузій В.В.
Валовенко Богдан Андрійович 9-А 1, історія I Заєць Е.О.
Стародубець Ярослав Віталійович 9-Б 4, економіка III Жигун Н.Р.
Плєсун Дмитро Юрійович 11-А 1, трудове навч I Біжовець Ю.М.

 

Учні-учасники

ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

  Клас  
Зайченко Дарина 10-Б Гузій В.В..
Валовенко Богдан 9-А Заєць Е.О.
Плєсун Дмитро 11-А Біжовець Ю.М.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка (міський)

10-Б Зайченко Дарина 1 Гузій В.В.
9-Б Хорішко Єлизавета 7 Гузій В.В.
10-Б Теребіло Юлія 5 Гузій В.В.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка (обласний)

10-Б Зайченко Дарина 1 Гузій В.В.

 Конкурс ім.П.Яцика (місто)

    Диплом  
9-Б Хорішко Єлизавета І Гузій В.В.
10-Б Зайченко Дарина І Гузій В.В.
10-Б Теребило Юлія ІІ Гузій В.В.
6-А Вінниченко Анастасія 8 Гузій В.В.
3-Г Сікач Дарина 9 Макотрик В.В.
7-Б Гуриненко Анна 10 Мостова Н.М.

 Конкурс ім.П.Яцика (область)

    Диплом  
10-Б Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.
10-Б Теребило Юлія ІІІ Гузій В.В.

Переможці  Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін

2016-2017 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

учнів Чернігівського ліцею №32

Клас Прізвище, ім’я учня Дип-

лом

П.І.Б.  вчителя
Укр. мова і літ. 9-А Зайченко Дарина ІІ Гузій В.В.
Укр. мова і літ. 8-Б Хорішко Єлизавета І Гузій В.В.
Математика 7-Г Штура Андрій ІІІ Малець І.В.
Математика 9-В Бурячок Андрій ІІІ Вечеря Т.М.
Історія 10-Б Вишняк Анна ІІ Летошко О.І.
Біологія 9-Б Осмакова Валерія І Полулях В.Г.
Біологія 10-Б Будаговська Єлизавета ІІІ Антоненко В.С.
Інформатика 7-Г Штура Андрій І Матвійчук С.Г.
Інформатика 9-В Антонова Марія ІІІ Семенець Н.В.
Інформатика 9-В Бурячок Андрій ІІІ Матвійчук С.Г.
ІКТ 8-А Шепелев Аркадій ІІ Семенець Н.В.
ІКТ 8-Б Хоменко Ангеліна ІІІ Семенець Н.В.
ІКТ 9-В Антонова Марія ІІІ Семенець Н.В.
Географія 9-А Велігорський Богдан ІІ Жигун Н.Р.
Географія 10-А Крижанівський Денис ІІІ Гречухіна О.М.
Географія 11-А Пономарьова Дар’я ІІ Гречухіна О.М.
Правознавство 9-В Євстратенко Анна ІІІ Повх С.В.
Трудове навч. 11-А Мороз Ігор І Біжовець Ю.М.
Трудове навч. 9-В Плєсун Дмитро ІІІ Біжовець Ю.М.
Англ. мова 8-А Вакуленко Катерина ІІ Циганенко Н.І.
Англ. мова 9-А Денькін Дмитро ІІІ Шитченко Н.А.
Російська мова 10-Б Вишняк Анна ІІІ Філатова Л.С.
Фізика 7-Г Штура Андрій І НіколаєнкоО.В.
Екологія 10-Б Будаговська Єлизавета І Антоненко В.С.
Екологія 10-А Крижанівський Денис ІІ Антоненко В.С.
Астрономія 10-А Крижанівський Денис ІІІ Турпітько О.О.
Астрономія 10-А Жерибор Іван ІІІ Турпітько О.О.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Екологія 10-Б Будаговська Єлизавета ІІІ Антоненко В.С.
Укр. мова і літ. 8-Б Хорішко Єлизавета І Гузій В.В.
Трудове навч. 11-А Мороз Ігор ІІ Біжовець Ю.М.

 Учасники ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, що попали у десятку кращих

Предмет Клас Прізвище, ім’я учня Місце П.І.Б.  вчителя
Укр. мова і літ. 7-В Шак Богдана 9 Мостова Н.М.
Математика 6-В Акулов Микола 9 Бескровна Т.С.
Історія 8-А Валовенко Богдан 8 Заєць Е.О.
Історія 9-Б Суркова Катерина 7 Повх С.В.
Біологія 8-Б Луговий Олександр 10 Курникова Г.І.
Інформатика 10-А Жерибор Іван 7 Семенець Н.В.
Інформатика 8-В Ващенок Дмитро 8 Семенець Н.В.
Німецька мова 9-А Потапенко Родіон 7 Сусло К.М.
Географія 10-А Горбач Валентина 7 Гречухіна О.М.
Правознавство 11-Б Ляшенко Людмила 7 Повх С.В.
Хімія 9-А Середа Дмитро 8 Антоненко А.В.
Хімія 7-Г Бережник Олеся 10 Коваленко Л.І.
Фізика 9-В Бурячок Андрій 7 Матвійчук С.Г.
Фізика 10-А Жерибор Іван 10 Матвійчук С.Г.
Фізика 11-А Кузнецов Олексій 9 Матвійчук С.Г.
Економіка 9-В Бурячок Андрій 7 Жигун Н.Р.

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка (міський)

8-Б Хорішко Єлизавета 2 Гузій В.В.
9-А Теребіло Юлія 1 Гузій В.В.

 Конкурс ім.П.Яцика (місто)

Диплом
8-Б Хорішко Єлизавета        ІІ Гузій В.В.

9-А

Зайченко Дарина

ІІ

Гузій В.В.

 

Конкурс ім.П.Яцика (область)

Диплом
8-Б Хорішко Єлизавета Гузій В.В.
9-А Зайченко Дарина Гузій В.В.

 

 

Дошка пошани

               

Конкурси

1.     Міський конкурс «Шкільний європейський клуб 2016» переможцями визнано команду ліцею №32 під керівництвом Зубок Л.А., команда зайняла 1 місце.

2.     Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» – керівник Гузій В.В.  переможцем визнано Хоменко Ангеліну, 7 клас у                    номінації «Література».

3.     Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», керівник Гречухіна О.М.  – 1 місце.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2015-2016 р.р.

Предмет 

Клас

Прізвище, ім’я учня

Місце

Дип-

лом

П.І.Б.  вчителя

Укр. мова і літ.

8-А

Зайченко Дарина

2

ІІ

Гузій В.В.
Екологія

11-А

Євтушенко Анастасія

7

ІІІ

Полулях В.Г.
Історія

11-Б

Геращенко Олена

5

ІІІ

Летошко О.І.
Правознавство

11-Б

 Шпак Катерина

4

ІІІ

Повх С.В.
Англ. мова

11-Б

Клановець Олександр

5

ІІІ

Циганенко Н.І.
Інформатика

9-А

Жерибор Іван

6

ІІІ

Семенець Н.В.
Астрономія

11-Б

Скоренок Олександр

5

ІІІ

Турпітько О.О.
Астрономія

11-Б

Шпак Катерина

6

ІІІ

Турпітько О.О.
Фізика

11-Б

Бондар Костянтин

3

ІІ

Турпітько О.О.
Економіка

8-А за 10

Зайченко Дарина

5

ІІІ

Жигун Н.Р.
Російська мова

11-Б

Земцова Інна

5

ІІІ

Філатова Л.С.
Трудове навч.

9-А

Романенко Даніїл

3

ІІ

Біжовець Ю.М.
Трудове навч.

11-Б

Бакуров Владислав

4

ІІІ

Біжовець Ю.М.
Трудове навч.

11-А

Євтушенко Анастасія

6

ІІІ

Окунева Н.Б.
Географія

8-А

Велігорський Богдан

3

ІІ

Жигун Н.Р.
Географія

9-Б

Крижанівський Денис

1

І

Гречухіна О.М.
Географія

10-А

Пономарьова Дар’я

1

І

Гречухіна О.М.
Географія

11-Б

Клановець Олександр

5

ІІІ

Гречухіна О.М.
Біологія

8-Б

Осмакова Валерія

1

І

Полулях В.Г.
Біологія

11-А

Борисович Юлія

6

ІІІ

Курникова Г.І.
ІКТ

8-А  

Антонова Марія

1

І

Семенець Н.В.
ІКТ

9-Б

Роговий Юрій

6

ІІІ

Семенець Н.В.

Учні ліцею – учасники

ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2016 року

 Фізика

ПІБ учня

Клас навч.

Місце

Диплом

Бондар Костянтин Володимирович

11-Б

3

ІІ

Астрономія

ПІБ учня

Клас навч.

Місце

Диплом

Бондар Костянтин Володимирович

11-Б

2

ІІ

Біологія

ПІБ учня

Клас. навч.

Місце

Диплом

Осмакова Валерія Дмитрівна

8-А

1

І

Географія

ПІБ учня

Клас.навч

Місце

Диплом

Крижанівський Денис Володимирович

9-Б

1

І

Пономарьова Дар’я Олексіївна

10-А

1

І