Національно-патріотичне виховання

Нормативні документи з національно-патріотичного виховання

ЗАХОДИ

19 квітня 2019 року, Чернігівський ліцей №32, спільно з громадською організацією «Сіверська Січ» проводив квест військово-патріотичного спрямування. Висвітлювались питання історичного та сучасного краєзнавства, медицини, історії України. Учні ліцею мали змогу відвідати  декілька  етапів квесту та отримати задоволення від гри. Під час зустрічі, представники  громадської організації «Сіверська Січ», поєднували дисципліну та доброту, професіоналізм та неформальний підхід  до навчання.

Чернігівський ліцей №32 дякує за насичену програму та запрошення до літнього табору «Сіверська Січ».

Відбулися змагання з двоборства.

Команда ліцею, під керівництвом Ільченко А.Г. нагороджена грамотою за зайняте

І місце у міських особисто-командних змаганнях з двоборства серед учнівської молоді міста.

Вітаємо!

Зустріч з волонтером

30 жовтня 2018 року в Чернігівському ліцеї № 32 відбулася зустріч з волонтером, громадським діячем, бійцем Оленою Мокренчук.

Була презентована її книга «Аліска, фронтова лисичка». В сюжеті книги викладена реальна історія, що відбулася навесні 2017 року на шахті Бутівка поблизу прифронтової Авдіївки. Всі події – дійсні, персонажі – реальні.

Національно патріотичне виховання (завдання)