МАН

НАКАЗ “Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2016-2017 н. р.

 

Результати І етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких

робіт учнів-членів Чернігівського

відділення МАН України в 2016-2017 н.р.

ПІБ учня Клас Тема наукової роботи Всього балів Диплом

                   Відділення  комп’ютерних наук

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

 

1 Антонова Марія Ігорівна 9-В Інформаційно-аналітична система «Обдаровані учні» 81 ІІ

Відділення  Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція       «Українська література»

2 Немцева Анастасія  Валентинівна 11-Б Фоносимволіка та кольористика в поетичному просторі Петра Пулінця. 70  

Відділення  Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секції «Мистецтвознавство», «Фольклористика»

 

3 Самофалова Олександра Олексіївна 11-Б Ендемічність (неповторність) звичаїв, культури та вірувань гуцулів 62
Секція «Прикладна математика»
4 Ємець Єлизавета Миколаївна 9-В Математичне обгрунтування канонів краси 72    
  5 Бурячок Андрій Андрійович 9-В Дослідження комфортності житла за допомогою ізопериметричної теореми 76 ІІІ

Відділення «Мовознавство»            

Секція «Англійська мова»

6 Денькін Дмитро Олександрович 9-А Мовна особистість британського кулінара Джеймса Олівера 67

Відділення «Хімія, біологія»

Секція «ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ»

7 Вітун Данило Володимирович 8-В Культурально-морфологічні  властивості штамів гетеротрофних бактерій ChNPU F1 та ChNPU F3, виділених з феросфери грунту 85,5 І

Відділення  Екології та аграрних наук

Секція «ЕКОЛОГІЯ»

8 Луговий Олександр Сергійович 8-Б Фітотоксичність похідних пестициду симазин за Allium – тестом.

 

87,5 І
9 Будаговська Єлизавета Олександрівна  

10-Б

Використання природного матеріалу в здоров’язбережувальних технологіях 86 ІІ

Відділення історії

Секція «Історичне краєзнавство»

10 Вишняк

Анна

Олександрівна

10-Б Розвиток середньої чоловічої освіти міста Чернігова (ХІХ – початок ХХ століття) 85 І

Відділення  технічних наук

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»

11 Крижанівський

Денис Володимирович

10-А Електричний ватерпас 85 І  

 

Склад команди учнів ліцею ІІ етапу конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

у 2016-2017 навчальному році

№ з/п ПІБ учасника Клас Назва відділення Назва секції Диплом

Учитель

1 Вишняк Анна

Олександрівна

10-Б Відділення історії

 

Історичне краєзнавство І ступеня

Лисенко І.В.

2 Бурячок Андрій Андрійович 9-В Відділення математики Прикладна математика ІІІ ступеня

Вечеря Т.М.

3 Крижанівський

Денис Володимирович

10-А Відділення технічних наук Науково-технічна творчість та винахідництво І ступеня

Турпітько О.О.

4 Антонова Марія

Ігорівна

9-В Відділення комп’ютерних наук Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту ІІ ступеня

Покришень Д.А.

Семенець Н.В.

5 Луговий Олександр Сергійович 8-Б Екології та аграрних наук Екологія І ступеня

Курникова Г.І.

6 Будаговська Єлизавета Олександрівна 10-Б Екології та аграрних наук Екологія ІІ ступеня

Антоненко В.С.

7 Вітун Данило Володимирович 8-В Відділення

хімії та біології

 

Загальна біологія І ступеня

Курникова Г.І.