ЗНО

СПЕЦИФІКА ЗАРАХУВАННЯ АБІТУРІЄНТІВ У ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

       Зміни відбулись  у процесі зарахування студентів на спеціальності. Раніше це відбувалось за схемою вибірки, тобто, в декілька хвиль, кожна з яких могла забезпечити проходження студента на бюджетне місце в разі, якщо з першої хвилі він туди не потрапив. Наприклад, якщо бюджетних місць на факультеті було 12, а абітурієнт займав 13 і перше контрактне місце у списку, то він мав шанс бути прийнятим на бюджет, якщо хтось із дванадцяти абітурієнтів віддав перевагу іншому навчальному закладу і не став подавати оригінали документів на цей факультет. В такому разі одне місце залишилось б вакантним, список би посунувся на одне місце, і його б зайняв абітурієнт з номером 13. Проте у 2017 році такої можливості більше не передбачатиметься.

особливості здачі ЗНО в 2017 році

        Зі старої системи залишиться наступне: як і раніше, документи можна буде подавати у п’ять вищих навчальних закладів на три спеціальності. Також додасться можливість розподілити свої шанси іншим чином: подати документи на одну спецальність, проте у п’ятнадцять різних навчальних закладів. Ця система є дуже складною і поки що не випробуваною, і випускникам 2017 року доведеться тестувати її на собі. Всі бали будуть внесені до загального реєстру централізованої бази через особисті кабінети абітурієнта. Шляхом автоматичного аналізу майбутній студент отримає перелік навчальних закладів та спеціальностей, на які він може пройти згідно з загальними балами свого атестату та сертифікатів ЗНО. Вже виходячи з цього переліку, абітурієнт може відправляти документи в ті чи інші ВУЗи. Ця електронна система визнана вкрай коректною та зручною не тільки в України, але й в інших країнах світу.

  Перелік предметів ЗНО також зазнав змін. У 2016 році Міністерство освіти планувало ввести до обов’язкових предметів ще англійську мову, проте тоді суспільство було вкрай невдоволене цим нововведенням і через петицію ця ініціатива урядовців була скасована. Проте це було лише тимчасовим рішенням, і за прогнозами, в предмети оцінювання-2017 все ж таки буде включена англійська. Таким чином, обов’язкові предмети для здачі ЗНО в 2017 році наступні:

  • Англійська мова;
  • Українська мова;
  • Історія України або математика.

ЗНО з історії України: готуйся до тесту онлайн

У 2017 році випускний ДПА з історії України учні 11-х класів складатимуть у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 

 Виходячи з цього, тест ЗНО 2017 року з історії України буде складатись з двох частин. 

 Результат виконання завдань першої частини буде зарахований як державна підсумкова атестація з історії України. Ця частина міститиме тридцять завдань різних форм та охоплюватиме період історії України ХХ ст. – початку ХХІ ст. 

Друга частина тесту також міститиме тридцять завдань різних форм і охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.

 Увага! Результат виконання завдань першої та другої частини тесту буде використовуватися абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів України. 

 З метою якісної підготовки до ЗНО з історії України, випускники шкіл можуть скористатися безкоштовним онлайн-сервісом та дистанційно готуватись до тестування. 

 Сайт ЗНО-онлайн пропонує всю базу завдань тестів з історії України, що пропонувались абітурієнтам під час проведення основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також під час пробних тестувань упродовж 2007-2015 років.

  Загалом до банку завдань з історії України на сайті zno.osvita.ua включено понад 1100 тестових завдань різних форм та рівнів складності. 

 Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження справжнього тестування. 

 Після виконання кожного із запропонованих тестів користувач отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахунок результату у тестових балах. 

 Також, є можливість відкрити повний перелік усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, що були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження тестування ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання. 

 Бажаємо успішної онлайн підготовки!

Тести ЗНО онлайн (всі предмети)  http://zno.osvita.ua

    Для використання при підготовці до ЗНО:

Лілія Гриневич . 15 ПОРАД: ЯК УСПІШНО СКЛАСТИ ЗНО

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ЗНО

 ПУТІВНИК АБІТУРІЄНТА

ПОРАДИ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

Інформація щодо деяких особливостей ЗНО 2016 року

ПУТІВНИК АБІТУРІЄНТА

Сім секретів успішної підготовки до ЗНО